Kadra firmy SoftGIS s.c. składa się z specjalistów o właściwym branżowo wykształceniu i bogatej praktyce zawodowej. Firma zatrudnia specjalistów z zakresu planowania przestrzennego, budownictwa, ochrony środowiska, infrastruktury technicznej, komunikacji, czy systemów informacji geograficznej GIS. Trzon pracowników i współpracowników firmy posiada korzenie akademickie, przez co jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Nie są nam również obce potrzeby naszego najważniejszego klienta: instytucji samorządowych i rządowych, gdyż część pracowników legitymuje się, co najmniej kilkuletnim doświadczeniem zawodowym pracy w tych instytucjach.

Doświadczenie akademickie pozwala nam w profesjonalny sposób prowadzić szkolenia. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego chcąc jeszcze bardziej podnosić jakość naszych usług, oraz stać się bardziej wiarygodnym partnerem biznesowym zapoczątkowaliśmy program B2B, współpracy z innymi wyspecjalizowanymi w określonych branżach firmami.

 

 
aktualnosci

Aktualności

Co u nas?


poniedziałek, 09 września 2019 08:46
poniedziałek, 06 października 2014 11:17
wtorek, 15 maja 2012 00:00
wtorek, 15 maja 2012 00:00
czwartek, 10 maja 2012 00:00
piątek, 04 maja 2012 00:00
referencje

Referencje

Klienci o nas

Z ogromną satysfakcją pragniemy zarekomendować działalność firmy SoftGIS s.c. która dokonała opracowania pn. Zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łąka Opatowska.

czytaj więcej...
referencje

Wykonawstwo

Gdzie działamy?

mapa
referencje

Partner

biznesowy

smart geomatic
unia

Zakup oprogramowania i urządzeń był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.


copyright © softgis.pl | all rights reserved

projekt i wykonanie www.divideo.com.pl