Firma SoftGIS s.c. nieprzerwanie funkcjonuje na rynku od sierpnia 2002 r. Obecnie właścicielami spółki są Radosław Jończak i Agnieszka Calik-Jończak. Intencją założycieli było stworzenie prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się budową i wdrażaniem systemów informacji przestrzennej. Z założeń tych bierze swą genezę nazwa firmy – SoftGIS.

Od samego początku istnienia nasza działalność skupia się na świadczeniu usług projektowych i doradczych związanych z szeroko rozumianym zagospodarowaniem przestrzennym i budownictwem. Naszymi głównymi klientami są samorządy lokalne z całego kraju. Interdyscyplinarność prowadzonej przez nas działalności sprawia, iż zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin gospodarki przestrzennej, inżynierów budownictwa, prawników i ekonomistów.

Firma od samego początku rozwija się w sposób bardzo dynamiczny, pozyskując coraz więcej klientów i kontynuując współpracę nad projektami z klientami zadowolonymi z jakości świadczonych przez nas usług. Rozwój firmy wyraża się również poszerzaniem działalności i zdobywaniem nowych rynków. Poszerzanie działalności i zdobywanie nowych rynków wpisuje się w strategiczne cele określone przez właścicieli biura.

Obecnie firma SoftGIS s.c. zatrudnia oraz współpracuje z ponad 30 specjalistami z różnych dziedzin. Z roku na rok powiększa się lista klientów zadowolonych ze współpracy z nami. Wychodzimy naprzeciw  oczekiwaniom naszych klientów poszerzając ofertę naszych usług. W sposób profesjonalny i terminowy realizujemy wszystkie zadania do których się zobowiązaliśmy.

 

 
aktualnosci

Aktualności

Co u nas?


poniedziałek, 09 września 2019 08:46
poniedziałek, 06 października 2014 11:17
wtorek, 15 maja 2012 00:00
wtorek, 15 maja 2012 00:00
czwartek, 10 maja 2012 00:00
piątek, 04 maja 2012 00:00
referencje

Referencje

Klienci o nas

Z ogromną satysfakcją pragniemy zarekomendować działalność firmy SoftGIS s.c. która dokonała opracowania pn. Zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łąka Opatowska.

czytaj więcej...
referencje

Wykonawstwo

Gdzie działamy?

mapa
referencje

Partner

biznesowy

smart geomatic
unia

Zakup oprogramowania i urządzeń był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.


copyright © softgis.pl | all rights reserved

projekt i wykonanie www.divideo.com.pl