Strona startowa O nas Czym się zajmujemy

Firma SoftGIS s.c. świadczy usługi projektowe w zakresie planowanie przestrzennego specjalizując się w sporządzaniu:

  • projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
  • projektów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
  • projektów decyzji o warunkach zabudowy,
  • różnorodnych opracowań przyrodniczych.

Profesjonalnie i kierunkowo przygotowani pracownicy firmy, korzystając z zaawansowanych technologicznie narzędzi informatycznych, bazujących między innymi na technologii GIS wykonują różnorodne analizy przestrzenne,pozwalające w obiektywny sposób dokonać oceny słuszności podejmowanych decyzji przestrzennych. Wykonujemy analizy powodziowe, analizy nasłonecznienia, analizy dostępności komunikacyjnej czy nawet symulacje transportowe bazujące na modelach grawitacyjnym i pośrednich możliwości.

Wspomagamy w procesie planowania i procesie decyzyjnym zarówno samorządy lokalne jak i indywidualnych inwestorów. Mając duże doświadczenie w współpracy z wieloma samorządami wspomagamy inwestorów w procesie uzyskiwania decyzji, rozmowach z gminami czy wyborze optymalnych rozwiązań przestrzennych.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo dobierając i dostosowują każdorazowo ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Profesjonalnie przygotowani pracownicy firmy, wykonują różnorodne analizy przestrzenne bazując między innymi na technologii GIS. Pozwala to w obiektywny sposób dokonać oceny słuszności podejmowanych decyzji przestrzennych. W ofercie firmy znajduje się również wykonywanie analiz powodziowych, nasłonecznienia, dostępności komunikacyjnej oraz symulacje transportowe bazujące na modelach grawitacyjnym i pośrednich możliwości.

Wspomagamy w procesie decyzyjnym i planowania samorządy lokalne jak i indywidualnych inwestorów. Mając duże doświadczenie we współpracy z wieloma samorządami pomagamy inwestorom w wyborze optymalnych rozwiązań przestrzennych, uzyskiwaniu decyzji a także pośredniczymy w rozmowach z pracownikami administracji publicznej.

 

 
aktualnosci

Aktualności

Co u nas?


poniedziałek, 09 września 2019 08:46
poniedziałek, 06 października 2014 11:17
wtorek, 15 maja 2012 00:00
wtorek, 15 maja 2012 00:00
czwartek, 10 maja 2012 00:00
piątek, 04 maja 2012 00:00
referencje

Referencje

Klienci o nas

Z ogromną satysfakcją pragniemy zarekomendować działalność firmy SoftGIS s.c. która dokonała opracowania pn. Zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łąka Opatowska.

czytaj więcej...
referencje

Wykonawstwo

Gdzie działamy?

mapa
referencje

Partner

biznesowy

smart geomatic
unia

Zakup oprogramowania i urządzeń był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.


copyright © softgis.pl | all rights reserved

projekt i wykonanie www.divideo.com.pl