Strona startowa O nas Dlaczego właśnie my?

Bogate doświadczenie w sporządzaniu różnorodnych projektów urbanistycznych. Fachowość w podejściu do każdego zadania, podbudowana wieloletnia praktyką oraz wiedzą profesjonalnie i kierunkowo przygotowanych pracowników sprawiają iż nie obawiamy się podejmować złożonych i trudnych zadań. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i oprogramowanie pozwalającym w sposób sprawny, szybki i fachowy wykonywać wszystkie pracy których się podejmujemy. Lata doświadczenia na rynku pozwoliły nam wypracować i opisać w sposób usystematyzowany procedury działania, co przełożyło się na uzyskanie w 2006r. Certyfikatu Europejskiego Systemu Nagród „Wielkopolska Jakość”.

Certyfikat oraz tytuł Lidera w konkursie otrzymaliśmy za „wysoki standard i kompleksowość usług w zakresie planowania przestrzennego, tworzenia systemów informacji przestrzennej, projektowania wybranych obiektów i modelowań "zjawisk przestrzennych”. Jednak najlepszym miernikiem wysokiego standardu świadczonych przez nas usług a zarazem największą satysfakcją za trud wkładany w naszą pracę jest zadowolone naszych klientów wyrażające się poprzez wystawione przez nich referencje i wolę współpracy przy kolejnych zadaniach oraz projektach.

Nie obawiamy się podejmować złożonych i trudnych zadań dzięki bogatemu doświadczeniu w sporządzaniu różnorodnych projektów urbanistycznych oraz fachowości w podejściu do każdego zadania. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i oprogramowaniem pozwalającym w sposób sprawny, szybki i profesjonalny wykonywać wszystkie prace których się podejmujemy. Lata doświadczenia na rynku pozwoliły nam wypracować i opisać w sposób usystematyzowany procedury działania, co przełożyło się na uzyskanie w 2006 r. Certyfikatu Europejskiego Systemu Nagród „Wielkopolska Jakość”.

Certyfikat oraz tytuł Lidera w konkursie otrzymaliśmy za „wysoki standard i kompleksowość usług w zakresie planowania przestrzennego, tworzenia systemów informacji przestrzennej, projektowania wybranych obiektów i modelowań "zjawisk przestrzennych”. Jednak najlepszym miernikiem wysokiego standardu świadczonych przez nas usług, a zarazem największą satysfakcją za trud wkładany w naszą pracę jest zadowolenie naszych klientów wyrażające się poprzez wystawione przez nich referencje i chęć współpracy przy kolejnych zadaniach oraz projektach.

 

 
aktualnosci

Aktualności

Co u nas?


poniedziałek, 09 września 2019 08:46
poniedziałek, 06 października 2014 11:17
wtorek, 15 maja 2012 00:00
wtorek, 15 maja 2012 00:00
czwartek, 10 maja 2012 00:00
piątek, 04 maja 2012 00:00
referencje

Referencje

Klienci o nas

Z ogromną satysfakcją pragniemy zarekomendować działalność firmy SoftGIS s.c. która dokonała opracowania pn. Zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łąka Opatowska.

czytaj więcej...
referencje

Wykonawstwo

Gdzie działamy?

mapa
referencje

Partner

biznesowy

smart geomatic
unia

Zakup oprogramowania i urządzeń był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.


copyright © softgis.pl | all rights reserved

projekt i wykonanie www.divideo.com.pl